הורוסקופ מזל דגים

מזל דגים – תכונות כלליות

מזל דגים תכונותמזל דגים מייצג אדם ידידותי, מורכב ומתוחכם, חולמני שנתקל בקשיים בלהיות מעשי. ילידי מזל דגים הם רגישים, אוהבים נוחות, חברותי, צנוע ומוכן להקריב את עצמו למען אחרים. יש להם הרבה הומור. מזל דגים מסתדר היטב עם אחרים, וכך הוא יכול לצאת ממצבים קריטיים. הוא מאוד אמיץ, ממלא את חובותיו עם מסירות ובזמן. מבחינה מקצועית, הוא שותף נהדר, שנותן בשמחה לאחרים להוביל.
ילידי מזל דגים תמיד ינחשו את החולשות של כולם. הדגים מסמלים גם הצד המיסטי ואת המסירות. מזל דגים נקרע, באופן קבוע, על ידי הניגודים שבתוכו מה שמוביל לחוסר החלטיות והססנות במעשים שלו. על פני השטח הוא נראה שלוו, אך למעשה הוא תמיד מוטרד ממשהו.

לכן, לעיתים קרובות הוא משדר עייפות ודיכאון. הדג הוא מאוד נדיב, טוב לב, תמיד יקדיש את עצמו לאחר, למשפחה וחברים, תמיד יהיה מוכן להקרבה. אמנם הוא מלא השראה ורעיונות טובים, אבל חוסר האנרגיה שנגרם על ידי היסוסיו, ימנע ממנו להיות יזם ופעיל וזה ייתן לו תחושה של תסכול. מזל דגים נוטה לעצלנות ונוחות, והוא יעבור בחיים תקופות של חוסר פעילות ואדישות. לבני מזל דגים יש טעם של יוקרה ולפעמים הם יתנהגו בחסר מצפון כדי להשיג את זה. באופן כללי, הם ביישנים, מאופקים ויצטרכו לעשות מאמצים גדולים כדי להיות פתוחים וכדי לקבל הערכה של אחרים. באופן כללי, בני מזל דגים מגדלים את ילדיהם באהבה והבנה, אך נוטים להיות יותר מדי סובלניים ולפנק אותם יתר על המידה. אם תבקשו את עזרתם של אסטרולוגים מומלצים תוכלו לקבל הרבה יותר אינפורמציה.

כילדים בני מזל דגים הם הילדים שקטים, אשר לא יגרמו להוריהם בעיות, במיוחד אם הם יודעים איך להרחיק אותם מטראומות. רצוי שהדגים לא יהיו חשופים לסצנות של אלימות או לסיפורים אשר עלולים להגביר את הפחד שלהם. למזל דגים יש אינטליגנציה ממוצעת, אבל הוא שדקן מאוד והוא מטיל על עצמו את החובה ללמד כדי לא לאכזב את ההורים. מזל דגים הוא לא אדם נמרץ מדי. הוא לפי הורוסקופ סמל של מים ובגלל זה עדיף בהוא יחי בקרבת מים. הוא אוהב פרחים וטבע ויש לו אהבה גדולה לחיות במיוחד לכלבים. בני מזל דגים נוטים לאכול יותר מדי ולהשמין כל שהם צריכים להיזהר ממחלות של מערכת העיכול.

32,177 גולשים צפו בעמוד זה

מזל דגים נקבה

מזל דגים נקבהדגים נקבה היא משהו שונה, אבל אחת שגברים רבים חושקים בה: עדינה, פגיעה, כל כך שונה מהאישה המודרנית…
readmore[1]

 

מזל דגים זכר

מזל דגים זכרכאשר מדובר על מזל דגים זכר מדובר על אדם רגשני, רגיש ולא יציב. ממנו אפשר לצפות להכל, כי בתוכו מלא…
readmore[1]

 

5 תגובות על “מזל דגים – תכונות כלליות

 1. שירן כהן

  לא מסכים עם כל הדברים.
  באתרים אחרים מצאתי הסברים נכונים יותר.

 2. רון Post author

  שמחתי לגלוש באתר.
  יוזמה טובה מאוד לעשות אתר מוגדש אך ורק עבור מזל דגים.
  תפרסמו כאן גם הורוסקופ יומי מזל דגים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות